ELSA Projekt to grupa ludzi, którzy stworzyli wspólnie już niejeden projekt. Dzięki wieloletniej współpracy znamy swoje mocne strony i świetnie się uzupełniamy. Doświadczenie i profesjonalizm oraz wypracowane między nami zaufanie przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Zleceniodawcy. Zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, aby podczas realizacji kolejnych projektów stosować najlepsze możliwe rozwiązania i technologie. 
Elsa Projekt
al.Modrzewiowa 7A
30-224 Kraków
tel.: 012 307 19 63
-
biuro@elsa.com.plElsa Projekt Print Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy prężnie działającym od 7 lat biurem projektowym oferującym usługi w zakresie projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych wraz z nadzorami autorskimi dla budynków użyteczności publicznej, budynków handlowych i usługowych, biurowych i mieszkalnych, obiektów przemysłowych oraz innych w zakresie instalacji Automatyki, BMS, Teletechniki i Elektryki. Działamy na terenie całego kraju.

Jako specjaliści w danych dziedzinach oferujemy Państwu profesjonalne usługi na każdym etapie Projektu, począwszy od wstępnych koncepcji, poprzez wszystkie etapy projektowania, po nadzór nad realizacją i zamknięcie procesu inwestycyjnego. Zapewniamy pomoc merytoryczną i doradztwo w każdej fazie realizacji.

Naszymi atutami są: profesjonalizm, kompleksowość usług wielobranżowych, nowoczesność i optymalizacja rozwiązań projektowych.

Posługujemy się najnowszymi narzędziami i oprogramowaniem. Nasi projektanci uczestniczą w ciągłych szkoleniach, co pozwala być na bieżąco z wszystkimi nowinkami na szybko zmieniającym się rynku budownictwa.

Gwarantujemy Państwu sprawne i terminowe wykonanie powierzonych nam usług.

Nasze doswiadczenie zawodowe zdobywaliśmy współpracując z innymi zespołami i biurami, we współpracy z którymi zrealizowaliśmy wiele inwestycji, z którymi mogą zapoznać się Państwo w zakładce projekty zrealizowane